Najbardziej zielone wydarzenie PWE. Zapraszamy na Warsaw Garden Expo

Branża ogrodnicza się zmienia, dlatego warto trzymać rękę na jej pulsie. Umożliwi to Warsaw Garden Expo, czyli międzynarodowe targi ogrodnictwa, których kolejna edycja odbędzie się w dniach 14-16 lutego 2024 roku w Ptak Warsaw Expo.

Najnowsze trendy ogrodnicze na Warsaw Garden Expo

2024 rok w ogrodnictwie będzie czasem przemiany. Brytyjskie media, przewidując nadchodzące trendy, wskazują dwa kierunki. Pierwszy z nich to dynamiczne, futurystyczne kolory, rośliny w neonowych barwach, stawianie na tworzenie ogrodów nocnych. Drugi jest zgoła odmienny, a inspiracją do niego jest pokolenie Z. Jego obsesja na punkcie dramatycznych krajobrazów i neogotyckiego stylu stanowić będzie podstawę do stworzenia podświetlanych ogrodów, wykorzystywania nietypowych rzeźb i ceramiki. Dodatkowo, przewiduje się, że coraz popularniejsze stanie się ogrodnictwo „kontenerowe”, a także stawianie na naturalność. Bycie bardziej eko, pozwolenie na naturalny wzrost ogrodu i rezygnacja z nieustannej, chemicznej pielęgnacji może mieć mocny wpływ na rynek.

O tych wszystkich trendach i zmianach, które czekają branżę powiedzą eksperci podczas Warsaw Garden Expo, które odbędzie się w dniach 14-16 lutego 2024 roku w Ptak Warsaw Expo. Bogata oferta edukacyjna w zakresie trendów, nowości, roszad prawnych czy regulacyjnych podczas eventowych konferencji to jednak nie wszystko, co czeka na uczestników wydarzenia.

Cała branża w jednym miejscu podczas Warsaw Garden Expo

Wyróżnikiem Warsaw Garden Expo jest zgromadzenie w jednym miejscu całej branży, jej liderów, ekspertów, ale również firm rozwijających się. Podczas eventu zaprezentowane zostaną oferty wiodących producentów i dystrybutorów działających w sektorze. Kto konkretnie odwiedzi targi? Przedsiębiorstwa zajmujące się architekturą krajobrazu, florystyką, ogrodnictwem, oświetleniem czy techniką ogrodniczą. Nie zabraknie jednak również producentów sprzętu do grillowania, doniczek, mebli ogrodowych, narzędzi ogrodniczych czy szklarni.

Do tej pory udział w Warsaw Garden Expo potwierdzili miedzy innymi Europool, STIHL, GARANTIA, Gardenphilia, Fence-Tech, Tarasola, TIN Tours, Ulińscy, CLOVERIS, Wood-Zoo, Power Girft, GABA, Mazur, Husqvarna czy STYROBUD. Lista wystawców nieustannie się powiększa. Pełna jej wersja dostępna jest na stronie internetowej warsawgardenexpo.com/katalog-wystawcow.

Odwiedzający Warsaw Garden Expo liczyć więc mogą na międzynarodowe kontraktacje, networking i obecność zagranicznych kontrahentów. Poprzednia edycja wydarzenia zgromadziła uczestników z siedmiu krajów Europy, między innymi Niemiec, Ukrainy, Czech czy Słowacji. W 2024 roku ich odsetek ma być jeszcze większy.

Zostań wystawcą Warsaw Garden Expo: https://warsawgardenexpo.com/formularz-zgloszeniowy/
Zarejestruj się na Warsaw Garden Expo: https://warsawgardenexpo.com/rejestracja/