Międzynarodowe Targi Architektury Krajobrazu i Ogrodnictwa

Zapowiedź Warsaw Home Green Days 

Warsaw Home Green Days to międzynarodowe targi architektury krajobrazu i ogrodnictwa. Podczas imprezy wystawcy z Polski i z zagranicy zaprezentują innowacyjne rozwiązania i najnowsze trendy na rynku. Wydarzenie jest doskonałą okazją do spotkań ze specjalistami oraz do nawiązania kontaktów biznesowych.

Między 17 a 19 marca 2022 roku Ptak Warsaw Expo, największe centrum targowo-ekspozycyjne w Europie Środkowo-Wschodniej, zagości odwiedzających i wystawców z sektora architektury krajobrazu i ogrodnictwa. Przestrzeń wystawiennicza zostanie podzielona na 6 stref: Salon Architektury Krajobrazu, Salon Ogrodniczy, Salon Florystyczny, Salon Techniki Ogrodniczej, Salon Mebli Ogrodowych, Salon BBQ.

Warsaw Home Green Days to międzynarodowe targi architektury krajobrazu i ogrodnictwa. Podczas 3 dni mają Państwo możliwość poznania trendów i nowości rynkowych, zdobycia lub pogłębienia wiedzy oraz nawiązania relacji biznesowych. W ramach imprezy przygotowaliśmy szereg atrakcji m.in. Największy Kiermasz Ogrodniczy w Polsce, Bonsai Show czy Pokazy Arborystyczne. Udział w wydarzeniu to także okazja do poszerzenia swoich kompetencji, dzięki warsztatom, szkoleniom i prelekcjom; prowadzonym przez cenionych ekspertów z branży.

Międzynarodowe targi architektury krajobrazu i ogrodnictwa to jedno z wydarzeń w ramach wiosennej edycji Warsaw Home & Contract. Równocześnie z Warsaw Home Green Days, odbędą się 3 imprezy targowe pod szyldem Warsaw Home & Contract:

  • Warsaw Home Build – międzynarodowe targi architektury i materiałów budowlanych
  • Warsaw Home Electronics – międzynarodowe targi elektroniki dla nowoczesnego domu
  • Warsaw Home Gift & Deco – międzynarodowe targi upominków i dekoracji

Uczestnictwo w targach to doskonała okazja do spotkań ze specjalistami oraz do nawiązania relacji handlowych. Dodatkowym atutem imprezy jest możliwość umówienia indywidualnych spotkań biznesowych z producentami, dystrybutorami oraz przedstawicielami największych firm działających w branży. Wydarzenie jest także niepowtarzalna okazją na szeroką promocję marki.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli niepowtarzalną szansę na zapoznanie się z asortymentem setek firm w jednym miejscu i czasie. Korzyści, jakie wynikają z udziału w targach, to także okazja do negocjacji warunków płatności i dostaw, a przy tym oszczędność czasu i pieniędzy.

Zapowiada się największe tego typu wydarzenie w Polsce, podczas poprzedniej edycji Warsaw Home & Contract gościliśmy 48 654 odwiedzających, z każdym rokiem wydarzenie cieszy się coraz większym prestiżem, dlatego wierzymy, że kolejna odsłona przyciągnie jeszcze więcej uczestników.

Zapraszamy do współtworzenia targów.